Humanitarna pomoć za nezbrinutu decu iz Lurko haz u Hajdukovu

Nakon sprovedene akcije „Šetnja za dečiji osmeh„, na kojoj su prikupljena određena materijalna sredstva za pomoć nezbrinutoj deci u Lurko haz iz Hajdukova, pored drugog potrošnog materijala, kupljen je i trimer za koženje trave, kao jedno od sredstava potrebnih za održavanje samog objekta u kojem deca borave. Dodeli su prisustvovali i prijatelji Kluba uspešnih, Udruženje kraljevine Srbije koji su doprineli paketima garderobnih stvari.

Nakon toga Klub uspešnih i Soroptimist international su odveli decu na izlet koji su omogućili vlasnici Panda radija. Deca su uživala u krstarenju Tisom, i prigodnim igrama, nakon su imali osveženje u Panda radiju, kako bi videli kako funkcioniše jedna radio stanica.

Svaka pomoć ovoj ustanovi je dobrodošla, bilo da se radi o hrani, odeći, sredstvima za higijenu, tehničkoj pomoći ili drugom potrošnom materijalu.

Klub Uspešnih će se i nadalje priključivati ovakvim i sličnim akcijama, na šta pozivamo i sve naše članove, prijatelje i pratioce.